Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html

Правильна харчова поведінка дитини

Як формувати правильну харчову поведінку дитини

1) Починайте із себе. Немає ліпшого способу сформувати або скорегувати звички дитини, ніж демонструвати бажану модель харчової поведінки.

2) Дотримуйтесь режиму харчування. Дієтологи рекомендують їсти чотири-шість разів на день. Перерва між прийомами їжі для дитини не має перевищувати чотири години.

3) Подавайте їжу в призначеному для цього місці. Від ставлення сім’ї до процесу вживання їжі також залежать харчові звички дитини.

4) Подавайте їжу в призначеному для цього місці. Від ставлення сімї до процесу вживання їжі також залежать харчові звички дитини.

5) Урізноманітнюйте раціон дитини. Не готуйте часто її улюблену страву, запропонуйте спробувати щось нове. Завдяки цьому в дитини формуватиметься смакова цікавість.

6) Подавайте страви та сервіруйте стіл естетично. Ароматна страва з гарним оформленням стимулюватиме зони головного мозку, що активують механізми травлення.

7) Запропонуйте дитині визначити улюблені страви. Однак робіть це, якщо є додаткова альтернатива. Основну страву не змінюйте.

8) Не перегодовуйте дитину. Кладіть на тарілку невелику порцію. Якщо дитина відчує, що голодна, вона попросить ще.

9) Не робіть з їжі винагороду. Дитина має отримувати солодощі разом з іншими стравами як невід'ємну частину раціону, а не як винагороду за хорошу поведінку чи щоб відволікатися від пустощів.

10) Хваліть дитину навіть за незначне поліпшення її харчової поведінки.


0628481
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередній тиждень
За місяць
Попередній місяць
Загальна
19
69
222
626760
2241
1809
628481

Ваш IP: 44.201.24.171
Дата: 2024-03-28 11:45:27
Счетчик joomla
МОН України
Управління освіти
Інфо-центр
Освіта Рівненщини
Сайт педагогів-виховників
МОН України
Реєстрація в ДНЗ
Національна дитяча гаряча лінія