|
Патій Леся Павлівна
вихователь групи раннього віку №1 «Малятко»
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
|
|
Процак Галина Миколаївна
вихователь дошкільної групи №4 «Чомусики»
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
|
|
Марчук Зінаїда Вікторівна
вихователь дошкільної групи №2 «Промінчики»
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
|
|
Самко Олена Олегівна
вихователь дошкільної групи №2 "Промінчики"
спеціаліст
|
|
Сапега Олена Леонідівна
вихователь групи №2 «Промінчики»
спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
|
|
Пясецька Тетяна Анатоліївна
вихователь групи №9 «Зіронька»
спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
|
|
Атаманюк Христина Русланівна
Асистент вихователя інклюзивної групи №7 «Дивосвіт»
спеціаліст
|
|
Вовк Олена Володимирівна
вихователь інклюзивної групи №7 «Дивосвіт»
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
|
|
Артюх Ірина Юріївна
вихователь дошкільної групи №4 «Чомусики»
спеціаліст
|
|
Журомська Юлія Сергіївна
вихователь інклюзивної групи №3 «Пізнайко»
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
діловод
|
|
Нікітюк Віталія Юріївна
вихователь дошкільної групи № 5 «Веселка»
спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
|
|
Дорощук Марина Борисівна
вихователь дошкільної групи №8 «Бджілка»
спеціаліст другої кваліфікаційної категорії
|
|
|
|
Тазюк Наталя Віталіївна
вихователь дошкільної групи № 5 «Веселка»
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
|
|
Басовець Наталія Миколаївна
вихователь інклюзивної групи №7 «Дивосвіт»
спеціаліст вищої кваліфікаційної категоії
|
|
Харченко Оксана Василівна
вихователь інклюзивної групи №8 «Бджілка»
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
|
|
Зосім Ірина Вікторівна
музичний керівник
спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
|
|
Свердлюк Інна Володимирівна
вихователь інклюзивної групи №8 "Бджілка"
спеціаліст
|
|
Касян Оксана Сергіївна
вихователь дошкільної групи №6 «Сонечко»
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
|
|
Мельник Вікторія Михайлівна
вихователь дошкільної групи № 9 «Зіронька»
спеціаліст другої кваліфікаційної категорії
|
|
|
|
Шевчик Іванна Володимирівна
музичний керівник
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії
|
|
|
|
Надієвець Раїса Павлівна
керівник гуртка англійської мови,
|
|
Лисенко Руслана Євгенівна
практичний психолог
спеціаліст першої кваліфікаційної категорії
|
|
|