Підписання угоди про співпрацю

У червні 2013 року делегація педагогів та членів нашої громадської організації «Усмішка» побувала  в об'єднанні «Школа-дошкільний заклад імені Марії Конопницької» в гміні Гомуніца (Польща). Представники делегації мали можливість ознайомитися з особливостями організації дошкільної та початкової  ланок освіти в Польщі. Побували в сучасному європейському розвивальному комплексі гміни Кліщелі, відвідали духовний центр «Ясна Гора» м.Ченстохова.

Познайомилися з життям і культурою польського народу.

Під час візиту було підписано угоду про міжнародне співробітництво між нашим закладом та об'єднанням «Школа-дошкільний заклад імені Марії Конопницької» в Гомуніцах (Польща), громадською організацією Рівненського товариства «Родина Кольпінга» (м. Рівне, Україна) та Товариством Інтеркультурної Співпраці «Гілка Оливи» з Пйотркув-Трибунальським (Польща).

Фото - у фотогалереї (папка «Візит у Польщу»

Євроінтеграція

У квітні 2013 року польська делегація з гміни Гомуніца відвідала наш заклад із метою ознайомлення з особливостями роботи навчально-виховного комплексу та налагодження співпраці між навчальними закладами. Цікавою та змістовною була зустріч. Гостей вразила доброзичливість, вихованість наших дітей.

Педагоги ділилися своїми здобутками, відкриттями, а діти привітали гостей піснями і танцями. Відтворили обряд зустрічі весни в Україні.

Під час засідання круглого столу педагоги двох країн обмінювалися досвідом роботи з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.

Фото – у фотогалереї (папка «Візит польської делегації»)

Ваш IP: 44.222.116.199
Дата: 2024-03-29 01:36:30