Інформація дошкільної ланки

Повідомлення
про встановлення батьківської плати
в дошкільних групах

Дошкільна ланка – це 9 груп для дітей від двох до шести (семи)  років.

Це – організована за авторською методикою життєдіяльність дітей, в основі якої лежать специфічні для дошкільного віку види діяльності – спілкування, художньо-продуктивна та ігрова діяльність.  Це – щоденна інтегрована  навчально-пізнавальна діяльність за змістом тематичних циклів, що проживаються в спільній діяльності дітей та педагогів. Це – використання унікальної технології складання  інтелектуальних карт у плануванні та організації життєдіяльності дітей.  Це – щоденне прагнення педагогів наповнити життя дітей радістю, творчістю, цікавими справами. Це – прилучення дошкільнят до вічних християнських цінностей Добра та Любові…

В основу освітнього процесу ми покладаємо засади гуманної педагогіки.

«Діти  на помилках не вчаться.    ДІТИ ВЧАТЬСЯ не на помилках, а НА ВЛАСНИХ УСПІХАХ, ДОСЯГНЕННЯХ. Знака «-»  в педагогічній  арифметиці НЕМАЄ, У НЕЇ ЛИШЕ «+», «ПОМНОЖИТИ» І ЩЕ «РОЗДІЛИТИ» - розділити з дітьми їх тривоги та труднощі”.

                                                           Симон Соловейчик 

Ми прагнемо, аби дошкільне дитинство було для кожного малюка не «підготовкою до школи», а повноцінним, щасливим, самодостатнім життям


Маленький друже!

Нещодавно тобі виповнилося лише два роки. Ти вперше прийшов до дитячого садочка і залишився без своєї матусі майже на цілий день. Ти плачеш, боїшся, відриваєш від мами свої рученята і протягаєш їх мені, кладеш свою голівку на моє плече і згодом заспокоюєшся від мого лагідного доторку. Ось ми стаємо в коло разом із дітьми, граємося з «великим м’ячиком», потім ліпимо, танцюємо, співаємо, йдемо на прогулянку. Ти завзято включаєшся в гру, бігаєш, радієш. 

Ти стомився і ліг відпочивати, а в цей час готуються до нової зустрічі з тобою і з нетерпінням чекаю, коли ти прокинешся. Ти розплющуєш свої оченята, а я поруч – ми разом будемо чекати на твою матусю. І ось вона з’являється на порозі, а ти з радістю біжиш до неї. Ти махаєш мені своєю маленькою ручкою, а завтра ми знову зустрінемося з тобою. 

День за днем, крок за кроком ти зростаєш, накопичуєш знання, у тебе з’являються нові друзі.

 І ти вже на порозі до школи, ми разом готуємося до змін у твоєму житті. 

Пам’ятай, що у тебе ще є я. Якщо тобі буде сумно, боляче і здаватиметься, що навкруги тебе ніхто не розуміє, ти завжди можеш прийти до мене, і ми разом вирішимо всі твої негаразди.

 Я дуже тебе люблю і буду завжди вдячна тобі за твою відверту любов. 

Щасливої дороги у країну Знань, мій маленький друже.

0603616
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередній тиждень
За місяць
Попередній місяць
Загальна
126
92
218
602670
2553
1123
603616

Ваш IP: 34.204.166.236
Дата: 2023-05-29 18:48:48
Счетчик joomla
МОН України
Управління освіти
Інфо-центр
Освіта Рівненщини
Сайт педагогів-виховників
МОН України
Реєстрація в ДНЗ
Національна дитяча гаряча лінія