Вітаємо переможницю конкурсу

Вітаємо Демчук Мелану з перемогою в конкурсі малюнків до Дня батька.
Дякуємо учасникам конкурсу і тим, хто так завзято підтримував своїх конкурсантів. Дякуємо за неймовірні емоції та відчуття любові до своїх дітей. Бережіть себе та чарівний внутрішній світ своїх дітлахів!

День батька

День батька — це свято на честь всіх татусів. Цього року воно особливо щемливе для України, адже безліч наших батьків (як і матерів) захищають своїх дітей і нашу країну від російського ворога зі зброєю в руках, щохвилини ризикуючи власним життям.

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший літній день ми відзначаємо радісне свято – Міжнародний День захисту дітей.
Наші діти – це найдорожче, що у нас є. Якими вони виростуть, такою буде і наша майбутня держава. Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

20 травня - День вишиванки

Вишиванка - це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров'я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам'яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід, як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

За тиждень
Попередній тиждень